TORUŃ, ŻEGLARSKA 31/5
+48 666 223 601

O nas

Till Death Tattoo to studio tatuażu, znajdujące się w samym centrum malowniczego Torunia, na ulicy Żeglarskiej 31. Pracownia jest przestronna, czysta i zadbana, a przede wszystkim pozostaje pod stałą opieka Sanepidu, który zawsze opuszcza studio bez zastrzeżeń. Dla Klientów którzy maja wątpliwości, czy działamy legalnie, chętnie udostępnimy do wglądu zgodę Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Naszą domeną jest wspólne tworzenie. Tatuator oraz piercer to wykonawca i doradca – Klient zaś jest pomysłodawcą. Aby taki duet w pełni funkcjonował potrzebne jest 100% wysiłku z obu stron.

Zajmujemy się również laserowym usuwaniem tatuaży oraz zakrywaniem tych, które nie zostały profesjonalnie wykonane. Tego typu tatuaże można najpierw rozjaśnić lub poddać korekcie laserowej – o tym szerzej w podstronie „Laser”. Oferujemy również wiele innych form modyfikacji ciała.

Dlaczego my?

Wybierając nasze studio tatuażu, liczymy, że znasz nasze prace i nam ufasz. W naszym studio tatuażu pracują tylko doświadczeni tatuatorzy, tworzący najwyższej jakości profesjonalne tatuaże. Nasza praca to w 100% pasja, pracujemy bez ograniczeń, a satysfakcja Klienta jest tak samo ważna jak nasza. Nasi Klienci to ludzie dzielący z nami wspólną pasję. Tatuaż to integralna część z człowiekiem, który się na niego decyduje, a także ze studiem, które tę pracę wykonuje, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były perfekcyjne. Projekty prac przygotowywane są na dzień wykonania tatuażu, nie wysyłamy projektów wcześniej. Każdy tatuaż jest indywidualnie przygotowany dla każdego Klienta, dlatego nie uwzględniamy reklamacji. Nie ma mowy o zatrudnianiu tatuatora który nie ćwiczy codziennie technik rysunku, nie przestrzega zasad higieny lub nie dba o swojego Klienta.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w osobnym, specjalnie do tego przeznaczonym pomieszczeniu. Zabiegi wykonujemy według aktualnych standardów higieny i sterylności jakie obowiązują w Europie i na świecie.

Zabieg tatuażu wykonujemy tylko osobom pełnoletnim.